Sława Rewolucji!

Dla nowych użytkowników

PostNapisane: Pn lis 17, 2014 20:06
Witam, być może mnie nie znacie. Przybywam do Tirimudzia ze Republiki Ludowej Siedmiogrodu jestem Przewodniczącym Komitatu Ludowego Ketfej, Członkiem Rady Państwa oraz Dowódcą Straży Czerwonej Gwiazdy.

Przybyłem tu, gdyż jako członek rady państwa znając cytat "Proletariusz wszystkich krajów, łączcie się!"
Chce się łączyć w tym kraju.

Ale może trochę o sobie jestem pochodzenia Katalońskiego choć obywatelstwo mam Siedmiogrodzkie.
7 listopada zostałem Przewodniczącym Komitatu Ludowego Ketfej, dziś zostałem członkiem Rady Państwa.
(Republika Ludowa Siedmiogrodu)

Tak więc oficjalnie witam, od czego mogę tu zacząć?
Przewodniczący Komitatu Ludowego Ketfej
Dowódca Straży Czerwonej Gwiazdy
Prezes Sovngardzkiej Partii Zjednoczenia
PostNapisane: Pn lis 17, 2014 20:06
PostNapisane: Wt lis 18, 2014 15:58
Witacie Towarzyszu!

Cieszy mnie niezmiernie, że zdecydował się Towarzysz/pan/Ekscelencja przybyć do Tirimudzii aczkolwiek trwający właśnie okres jest dosyć niekorzystny dla nowych przybyszów, jako że trwa u nas wojna domowa, więc nie jest zbyt bezpiecznie i wszędzie mogą grasować jacyś ... no... wegetarianie... ale poza tym jest stosunkowo spokojnie.

A od czego zacząć? Dosyć angażujący mógłby być udział w wojnie, po jednej ze stron(po tej słusznej oczywiście). Bez przeszkód można prowadzić u nas działalność gospodarczą aczkolwiek jesteśmy obecnie na etapie dopiero wprowadzania faktycznej waluty(choć oczywiście nikt nie broni posługiwać się do czasu jej rzeczywistego wprowadzenia barterem). Jeżeli jest Towarzysz/Pan/Ekscelencja zainteresowany działalnością naukową, to trwają prace nad pierwszym opisem naszej historii(na razie jej fragmentem), a z tego co mi wiadomo, tworzone są także ,,normalne" tj. niepaintowe mapy.

Polecam też zwiedzić liczne miasta, w których opisach zawarta jest po części zarówno historia, jak i kultura całej Tirimudzii. Jeśli jest(proszę powiedzieć, jak mam się zwracać) (...) przewodniczącym Komitatu Ludowego Keftej, to może zainteresuje(zwrot grzecznościowy) zajęcie, jakim jest budowa tworzenie jednej z kultur lokalnych(na których niedobór wciąż cierpimy, co chciałbym z czasem zmienić) w wybranym przez siebie regionie.

Najlepiej będzie podjąć decyzję po zapoznaniu się z klimatem mikronacji i teraźniejszymi realiami ale tymczasem muszę dodać jeszcze, aby się Pan nie zniechęcił, że Tirimudzia może wydawać się nieco specyficzna, jako że zarówno pod względem wzorców ze świata realnego, jak i klimatu kulturowego jest osadzona w ,,czasoprzestrzeni" inaczej niż większość mikronacji. Czerpiemy przede wszystkim z Indii, przy czym epoka trwająca obecnie w Tirimudzii jest analogiczna do czasów wojen husyckich w Europie(stosujemy czasem broń palną na wzór wczesnej broni europejskiej tego typu), tak więc mechanizmy rządzące naszym systemem, przede wszystkim politycznym, różnią się od choćby siedmiogrodzkich.
PostNapisane: N maja 17, 2015 12:37
Witajcie Towarzyszu!
Tobiasz von Richtoffen z rodu Targaryen-Deithven
PostNapisane: N maja 17, 2015 12:37

Powrót do Wstęp